Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Abone Yönetim Sistemi
Abone Yönetim Sistemi

Tesisatların şebekeyle ilişkilendirilmesi, sicil ve sözleşme bilgilerinin yönetimi, sayaç ve ambar yönetimi, sayaç verisinin okunması ve tahakkuklaştırılması, tesisat iş emirlerinin yönetimi, otomatik borç takip ve icra yönetimi işlerini kapsamaktadır.

Talep (Yatırım) Yönetim Sistemi
Talep (Yatırım) Yönetim Sistemi

Müşterinin Yeni abonelik ve Hat taleplerine ile İşletmelerin hat yatırımlarını yönetebilecekleri talep, etüd, imalat, hakediş gibi süreçleri ABYS, CBS gibi bileşenler ile tam entegre yönetebileceğiniz Su/Elektrik/Doğalgaz dağıtım şirketleri için özel olarak hazırlanmış ihtiyaca özel bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Varlık Yönetim Sistemi

Varlık envanterinin oluşturulması, şebeke üzerinden takibi, işletme maliyetlerinin yönetimi, sözleşme yönetimi, hakkedişlerin yönetimi, ambarlar ve malzemelerin yönetimi, ölçüm noktaları ve ölçüm değerlerinin yönetimini yapabilirsiniz.

Endeks Okuma ve Faturalama
Endeks Okuma ve Faturalama

Bütünleşik sayaç okuma ve iş emri uygulaması ile iş planlarınızı daha verimli yaparken saha ekiplerinden aldığınız verim bir o kadar da artacaktır. Bütünleşik CBS ile adres verilerinizi düzenlerken ekipleriniz her an kontrol edilebilir olacak..

  İş Emri Yönetimi
İş Emri Yönetimi

Endeks okuma ile bütünleşik olarak çalışan iş emri uygulaması sayesinde tüm iş emirlerinizi parametrik olarak yönetebileceksiniz. Süreçler otomatik ilerlerken tüm birimler sadece işlerini yapıyor olacak. Sistem sizin yerinize tüm kontrolleri ve yönlendirmeleri yaparak eksiksiz bir iş emri süreci yönetmenize yardımcı olacak.

LIMS-Adli Laboratuvar Yönetim Sistemi
LIMS-Adli Laboratuvar Yönetim Sistemi

LIMS-Adli Laboratuvar Yönetim Sistemi ile dosya kabulü, delillerden örnek alma, İzolasyon, kantitasyon, PCR ve yükleme sonuçlarından DNA profilinin elde edilerek analiz aşamasına kadar tüm aşamaları yönetebileceğiniz eksiksiz bir Adli LIMS uygulamasıdır.

Alacak Yönetim Sistemi
Alacak Yönetim Sistemi

Müşteri alacaklarınız kurduğunuz model üzerinden süreç içerisinde otomatik olarak yönetilmektedir. Sistem kesintisiz olarak alacaklarınızı takip ederek bilgilendirmeleri anlık olarak yapmaktadır. Alacak yönetimi ile kurumsal alacak takibinizdeki iş yükünüz hafifleyecek çok daha kesin sonuçlar alarak gelirlerinizi arttıracaksınız.

Entegrasyonlar
Entegrasyonlar

Çözümlerimiz ile birçok 3. parti yazılımların entegrasyon işlemleri başarı ile yapılmıştır. Oluşan yeni entegrasyon ihtiyaçları için de servis odaklı yapımız sayesinde kolayca yapılabilmektedir.

Yenilikçi yaklaşımlar, akıllı çözümler