Yonca Bilişim Teknolojileri, 2009 yılında endüstri standartlarını kullanarak sektördeki standartları yükseltmek, süreç performanslarını arttırmak, işletmelerin müşterileri ile daha iyi etkileşim kurabilmeleri için sektörün ihtiyacı olan çözümleri sunmak üzere kurulmuştur.


Bu anlamda hazırlamış olduğu Tübitak AR-GE projelerini başarı ile tamamlayarak ürünlerini sektörün kullanımına hazır hale getirmiştir.

Hali hazırda Su/Elektrik/Doğalgaz Dağıtım şirketlerine aşağıdaki çözümler ile hizmet vermektedir;
Müşteri Bilgi Yönetim Sistemi,
Abonelik Talepleri Yönetim Sistemi,
Arıza ve İş Gücü Yönetim Sistemi,
Online Mobil Faturalama ve İş Emri Yönetim Sistemi

Yonca Bilişim Teknolojileri ilk günkü kararlılığı ile yoluna devam etmekte olup bilgi birikimi ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Kurum Politikası( Kalite Bilgi Güvenliği )

Yonca Bilişim olarak şirket politikamız,

Sürekli gelişen teknolojilerin kurum ve kuruluşların uygulama alanlarında bilgi teknolojilerine geçişini kolaylaştıran, elde edilen kazanımları artıran ve yenilikçi yaklaşımlarla yenilikçi değerler üreten güvenilir bir çözüm ortağı olmak, pazar ihtiyaçları ve yasal şartların üzerinde bir hizmet sunarak sürekli iyileşmek ve bulunduğu sektörde yüksek teknoloji ve güven ile anılan bir arka olmaktır. En kıymetli varlığımızın bilgi olduğu düşüncesi ile, kurum bilgilerini ve müşteri bilgilerini korumayı taahhüt ediyoruz. Sürekli gelişen, üreten ve paylaşan bir toplum oluşumuna katkı sağlamayı bir borç olarak görüyoruz

 

Misyon

AR-GE ile yenilikçi çözümler sunarak her daim günün ihtiyaçlarına cevap verip yarının ihtiyaçlarına hazır olmak.

 

Vizyon

Ulusal / uluslararası alanda, kendini sürekli geliştiren, katma değer sağlayan, sunduğu çözümler ile öncü, güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.

 

Değerlerimiz

 

Yonca Bilişim Teknolojileri, birlik/bütünlük, anlayış, sorumluluk, inanç, yenilikçilik gibi unsurları temel alan değerleri çalışma hayatına rehber etmiştir.


BİZ, katılımcı ve paylaşımcı olmaktan keyif alırız.

SABIRLA her ihtiyacı analiz eder, her ihtiyaca cevap veririz.

YENİLİKÇİ bakış açısı ile yarınki ihtiyaçları düşünerek geliştiririz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR, şeffaf, güvenilir ve dürüstlükten asla taviz vermeyiz.

ÇÖZÜM SAĞLARKEN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

 

Felsefemiz “Sürekli Gelişim”

 

 

Yenilikçi yaklaşımlar, akıllı çözümler